Roditeljski sestanek – 6.abc

Roditeljski sestanek za starše učencev 6.-ih razredov bo potekal najprej v učilnici 319, nato pa se bo sestanek nadaljeval v matičnih učilnicah.

Predavanje za starše – DOBER ODNOS IN JASNE MEJE V NAJSTNIŠTVU

V želji, da bi odraščajočim otrokom privzgojili učne in delovne navade ter jim opremili z dobro življenjsko popotnico, se neizogibno z njimi tudi kdaj sporečemo. Ko pa je volja otrok vse močnejša,  je pogosto načet tudi dober medsebojni odnos s starši, ki lahko zaznamuje tako nas kot otroka v kasnejših letih.

Kako ohranjati meje in obenem medsebojno povezanost, kadar so otroci težje vzgojljivi ali vstopajo v obdobje pubertete? Kako ločiti med vlogo starša in vsemi drugimi, ki se jih pogosto poslužujemo, in kaj je potrebno za povezujoč odnos z našimi odraščajočimi šolarji? O tem bo spregovorila KATJA KUMŠE na predavanju DOBER ODNOS IN JASNE MEJE V NAJSTNIŠTVU. Pridružite se nam v torek, 25. februarja 2020, ob 18. uri v glasbeni učilnici (319).