V sredo, 8. 3. 2023, se je odvilo šolsko tekmovanje v znanju iz Vesele šole. Vsebine letošnjega tekmovanja so bile zelo zanimive, a obenem kar zahtevne.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 32 učencev, od tega je 13 učencev prejelo bronasto priznanje. To so: Vita Pečelin, Matija Poljanšek, Žiga Zajc (4. razred) , Tian Bizjak in Lovro Mlinar (5. razred), Bor Kopač, Laura Kavčič in Katarina Dolenec (6. razred), Jona Kristan (7. razred), Terezija Praznik (8. razred) ter Nejc Filipič, Mihael Praznik in Timotej Ian Poljak (9. razred).

Na nadaljnjo stopnjo tekmovanja (državno tekmovanje) pa se uvrstijo: Vita Pečelin, Tian Bizjak, Bor Kopač, Laura Kavčič, Katarina Dolenec, Žiga Jereb, Jaka Zajc, Jona Kristan, Ula Mur, Terezija Praznik, Nejc Filipič, Mihael Praznik in Timotej Ian Poljak.

Državno tekmovanje bo 12. 4. 2023. Eno izmed skupin bo gostila tudi naša šola.

Vsem iskrene čestitke!