V četrtek, 5. 1. v novem letu, smo takoj nadaljevali s šolskimi športnimi tekmovanji. Gorenjsko šolsko prvenstvo v odbojki je bilo tisto, ki je naše starejše dečke čakalo v Kranju. Prvo tekmo smo odlično začeli, ampak smo prvi set izgubili po podaljšani igri, kar se je poznalo tudi v drugem setu. Trenirani fantje iz nasprotne ekipe so bili še v drugem setu za las boljši in smo priznali premoč. Takoj za to tekmo smo igrali še eno, katero pa smo morali zmagati za napredovanje. Naši fantje so se prebudili, rešili kup težkih žog, mnogokrat silovito zaključili napad in prvi set dobili. Drugi set so se fantje še sprostili in premagali nasprotnika z 2:0 v setih. To je pomenilo, da smo osvojili 2. mesto na turnirju in se uvrstili na četrtfinale državnega prvenstva. Kje, kdaj in proti komu je še neznanka, znano pa je to, da se tudi tja ne gremo predati, ampak še enkrat po najboljših močeh pokazati kaj znamo.
Čestitke fantom za borbo, odnos in moštveno prijateljstvo.