Spoštovani starši!

Tudi v šolskem letu 2020/2021 bomo našim učencem od 2. do 9. razreda omogočili obisk čipkarske šole.  Da bomo lažje organizirali pouk klekljanja,  vas prosim, da izpolnite spodnjo prijavnico in jo pošljete na elektronski naslov učiteljici Branki Grošelj,  do petka, 19.06.2020.

PRIJAVNICA

Učenci bodo v čipkarski šoli dobili vse potrebne pripomočke za klekljanje. Stroški materiala so 15 € za celo leto. Prosim vas, da stroške poravnate preko položnice v mesecu oktobru.

Starši, katerih otroci v naslednjem šolskem letu ne bi želeli obiskovati čipkarske šole, to sporočite na elektronski naslov učiteljice Branke Grošelj.
                                                                                                                                                                       Ravnatelj: Marijan Žakelj