Vabimo vas, da se udeležite predavanj Šole za starše, ki bo tudi letos potekala v okviru Pozitivne psihologije za boljše življenje.

Po lanskoletnem dobrem odzivu smo se odločili, da tudi letos podpremo Šolo za starše in vas povabimo na cikel 10 predavanj, ki bodo potekala v mesecu januarju in februarju. Program je pester in zanimiv, tako da bo vsak našel nekaj zase.
Predavanja bodo potekala preko spleta ob 18.30 in sicer ob sredah in sobotah med 5. januarjem in 5. februarjem 2022. Udeležba je za vas brezplačna, potrebna pa je predhodna prijava (spodaj), da preko elektronske pošte prejmete povezavo do predavanj(a).

Še posebej vas želimo povabiti na predavanje KAKO OTROKU PRIBLIŽATI BRANJE, ki ga bo pripravil Boštjan Gorenc – Pižama in bo predvajano v soboto, 15. 1. 2021.

Več podrobnosti o vsebini predavanj in povezavo do prijave dobite tukaj .

Storimo nekaj zase in za druge – rastimo skupaj. Ker se učenje nikoli ne konča …