V soboto, 21.10. je potekal tradicionalni 27. Ljubljanski maraton za OŠ, na katerem so sodelovali tudi učenci in učenke naše šole. V tekmovalnem delu od 6. do 9. razreda jih je teklo 35, na Promocijskem teku, na razdalji 600 m, pa 1 prvošolec. Starejši so merili tekaške moči po ulicah Ljubljane na razdalji 1800 m. Najboljše uvrstitve so dosegli: Tara Čadež 7.b (5. mesto), Drejc Pečelin 6.a (7. mesto), Neža Mole 6.a (8. mesto), Tilen Jelenc 6.b (11. mesto),  Ajda Kunc 8.b (13. mesto) in Terezija Praznik 9.b (13. mesto).

Ekipno so mladi tekači in tekačice zasedli odlično 3. mesto in se na odru za zmagovalce razveselili pokala.

Prav vsi tekači  so se borili po najboljših močeh in si zaslužijo čestitke.

Podrobnejše, trenutno neuradne rezultate, si lahko ogledate na spletni povezavi: NEURADNI REZULTATI