Zdravniški sistematski pregled – 8.c

V četrtek, 29. novembra 2018, bo za učence in učenke 8.c v Zdravstvenem domu Žiri, Ambulanta Polhek, potekal zdravniški sistematski pregled. Sistematski pregled opravlja Ida Rus, dr. med., spec. pediatrije.
Dekleta se v pediatrični ambulanti zberejo ob 8. uri, fantje pa ob 10. uri. Učenci naj s seboj na pregled obvezno prinesejo zdravstvene kartice.

Pred pregledom morajo učenci v laboratorij Zdravstvenega doma Škofja Loka (z zdravstveno kartico, napotnic ne potrebujejo). Izvidov ne čakajo. Ker je laboratorij odprt vsak dan tudi v popoldanskem času, naj učenci ne hodijo tja v času pouka.

DOBRODELNI MIKLAVŽEV SEJEM 2018

Dobrodelni Miklavžev sejem bo v četrtek,  29.11. 2018 od 17.00 dalje v VNP osnovne šole Žiri.

Učenci in mentorji se že trudijo z izdelavo čestitk, obeskov, okraskov in drugih izdelkov.

Zbrana sredstva so namenjena v šolski sklad, za finančno pomoč učencem pri plačilu stroškov nadstandardnega programa.

Lepo vabljeni na dogodek.

Dobrodelni Miklavžev sejem bo sneman za namen video predstavitve šole in njenega delovanja.