Z novim šolskim letom pričnemo v četrtek, 1. septembra.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se začne ob 8.00.

Za učence od 4. do 9. razreda bosta prvi dve uri razredni uri,  potem bodo nadaljevali z rednim poukom po urniku, ki ga bodo dobili učenci od svojih razrednikov. Učenci naj s seboj prinesejo osnovne šolske potrebščine.

Sprejem prvošolčkov bo ob 8.20, v VNP (večnamenski prostor), v starem delu šole, kjer pričakujemo nove učence in njihove starše.

Bodoče prvošolce njihove učiteljice sprejemajo pri vhodu šolski park (pri Katerniku) od 8.00 ure dalje. Po sprejemu v svojih razredih nadaljujejo z delom.

Po pouku bodo oddelki podaljšanega bivanja po urniku do 16.00.

Kosila za učence v OPB in ostale učence bodo že prvi dan.

Prevoz učencev vozačev bo potekal po ustaljenem voznem redu, ki je objavljen na spletni strani šole.

Učencem in njihovim staršem želimo miren in uspešen začetek, kot tudi nadaljevanje novega šolskega leta!