V torek, 28. 3. 2023, so člani šolskih glasbenih krožkov pripravili nastop »Z glasbo v pomlad«. Uvodna plesna točka, ki so jo zaplesale nekatere učenke mladinskega pevskega zbora skupaj z učiteljico Tino, nam je pričarala razcvet pomladanskih cvetlic. V nadaljevanju so se predstavili vsi pevski zbori, ki so ob klavirski spremljavi pianista Marjana Peternela, zapeli vsak po tri skladbe. Vmes so nastopili tudi učenci glasbenega krožka s točko, kjer so igrali na telesna tolkala ter s pesmico En škrat. S svojo koreografijo sta se predstavili tudi sestri Nina in Lara, za zaključek pa so nam vsi nastopajoči skupaj zapeli še dve pomladni pesmici. Program je z verzi in besedo v povezavi s pomladjo povezovala devetošolka Sara. Vse točke in nastopajoče so z aplavzom nagradili obiskovalci, ki so do zadnjega kotička napolnili večnamenski prostor.