Vpis v 1. razred bo potekal od ponedeljka, 14. 2. 2022, do četrtka, 17. 2. 2022, od 13.00 do 17.00 v VEČNAMENSKEM PROSTORU STAREGA DELA ŠOLE (VHOD NASPROTI ELEKTRA). Ob vhodu bo strokovni delavec šole, ki vas bo usmerjal.
Vsi šoloobvezni otroci so prejeli vabilu k vpisu po pošti.

Zaradi posebnih (covid) okoliščin bo tudi letos vpis v 1. razred potekal malo drugače:

• za termin vpisa se vpišite na seznam pri vaši vzgojiteljici,
  • če otrok ne obiskuje vrtca, pokličite na tel. 04 50 50 824, da se dogovorimo za datum in uro vpisa,
  • k vpisu pride samo eden od staršev in otrok,
  • držite se datuma in ure vpisa, za katerega ste se vpisali,
  • upoštevajte vse varnostne ukrepe (PCT pogoj, maska, razkuževanje rok, varnostna razdalja),
  • če imate zdravstvene zadržke, nam sporočite in bomo vpis izvedli na daljavo.

Poleg vabila k vpisu ste prejeli tudi vprašalnik o vključitvi otroka v jutranje varstvo in podaljšano bivanje. Prosimo vas, da izpolnjenega prinesete k vpisu.