10. marca je bilo na šoli izvedeno šolsko tekmovanje v Veseli šoli. Kljub šolanju na daljavo se je veliko učencev odločilo za tekmovanje in pridno preštudiralo potrebno gradivo. Kar 10 učencev pa je doseglo odličen rezultat in se uvrstilo na državno tekmovanje, in sicer Laura Kavčič (4.r), Sara Podlesek (5. r.), iz 6. razreda Kristina Cankar in Terezija Praznik, iz 7. razreda Mihael Praznik, Izadora Kopač, Nejc Filipič, Liza Poljanšek, Ian Timotej Poljak in iz 9. r. Sara Ferreira.

Iskrene čestitke vsem.

Ti učenci so osvojili tudi bronasto priznanje. Poleg teh učencev so bronasto priznanje osvojili še Taras Nai Poljak (4.r), Zala Mali (6.r.) ter Anže Kopač in Sara Kosmač (8.r.).

Čestitam vsem učencem, ki ste kljub šolanju na daljavo uspeli zbrati še dodatno energijo in motivacijo in se učili za veselo šolo.