Zaključeno je tekmovanje iz znanja MATEMATIKE. Na šolskem tekmovanju – KENGURU se je pomerilo 172 učencev prvih do devetih razredov. Najboljši so si prislužili priznanja.

Od prvega do četrtega razreda bo podeljenih 42 priznanj, ki so enakovredna bronastemu Vegovemu priznanju. Od petega do devetega razreda pa bo podeljenih 33 bronastih Vegovih priznanj.

19 učencev od petega do devetega razreda si je z dosežkom na šolskem tekmovanju pridobilo pravico sodelovanja na državnem tekmovanju v znanju matematike.

Učenci so na državnem tekmovanju dosegli odlične rezultate.

Kar šest jih je osvojilo ZLATO VEGOVO PRIZNANJE. To so:

Ula Mur 5.c,  Sara Podlesek 5.c , Mija Novak 7.b, Izadora Kopač 7.b ,  Tinkara Mur 8.a,  Lenča Miklavčič 8.c

SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE  pa so si pridobili:

Nina Mazzini 5.c , Tara Krvina 6.c, Lucija Petrovčič 6.c, Mihael Praznik 7.a, Ian Timotej Poljak 7.c , Oskar Erznožnik 7.b , Gaber Baldasin 7.c , Liza Poljanšek 7.a,  Anže Kopač 8.c, Sara Ferreira 9.b, Rebeka Cankar 9.b

Čestitke vsem dobitnikom priznanj.