Otroci vedno pogosteje prehajajo med različnimi zasloni: televizorjem, igralnimi napravami, pametnimi telefoni, tabličnimi, prenosnimi in namiznimi računalniki. Pri vsem tem se staršem porajajo različna vprašanja. Kdaj otroku ponuditi računalnik ali tablico? Kako je z omejevanjem uporabe? Katere so primerne in katere neprimerne vsebine? Na ta in podobna vprašanja boste dobili odgovore na interaktivnem predavanju “HITRI PRSTKI” s priporočili glede varne in uravnotežene uporabe računalnikov, pametnih telefonov, tablic.
Predavanje bo v ponedeljek, 20. novembra 2017, ob 17.30 v glasbeni učilnici (319). Center LOGOUT vam bo predstavil vsebine, ki so lahko koristne za splošni razvoj otrok ter priporočila za zdravo sobivanje v svetu digitalnih dražljajev. Posebna pozornost bo namenjena pametnim telefonom in računalniškim igricam.