V sredo, 5. aprila in četrtek, 6. aprila je v okviru javnega sklada za kulturne dejavnosti (izpostava Škofja Loka) v dvorani DPD Svoboda v Žireh potekala območna pevska revija otroških in mladinskih pevskih zborov. V dveh dneh se je na odru zvrstilo preko tristo pevcev iz osnovnih šol Škofjeloškega območja: OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas, OŠ Poljane, OŠ Ivana Groharja, OŠ Cvetko Golarja ter OŠ Žiri.

Našo šolo so zastopali vsi trije pevski zbori (Otroški pevski zbor 1. in 2. razred, Otroški pevski zbor 3. – 5. razred ter Mladinski pevski zbor), ki so ob spremljavi pianista Marjana Peternela zapeli vsak po tri skladbe.

Vsi nastopajoči so preko izvedenih skladb pokazali svojo muzikalnost, zavzetost za delo ter veselje ob prepevanju in s tem marsikateremu poslušalcu polepšali dva pomladna popoldneva, mi pa jim za uspešno izveden nastop iskreno čestitamo 😊.

Posnetek pevskih revij si lahko ogledate na spodnjih dveh povezavah: