Hudodobra telovadnica je projekt, ki ga je razpisalo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Namen projekta je opozoriti na nujnost posodobitve šolskih telovadnic z vidika zagotavljanja kakovostne in varne vadbe, ki bo različnim ciljnim skupinam šolskih telovadnic omogočila ustrezno telesno zmogljivost ter posledično zdravje.

Na projekt se je prijavila tudi naša šola, vendar se žal nismo uvrstili med prvih 10. Konkurenca je bila prehuda, saj se je na razpis odzvalo kar 167 osnovnih in srednjih šol. Kratke filme izbranih šol si lahko ogledate na internetni strani hudodobra-telovadnica.si, naš prispevek pa vam predstavljamo na tem mestu.

Mentorja in avtorja kratkega filma sta Miha Mlinar in Barbara Tutta, za montažo in oblikovanje pa sta poskrbeli učenki Ana in Maja Govekar.